خانه

خانه

چرا اندروید؟

اندروید، کاملا رایگان است و این اجازه را میدهد تا توسعه دهندگان برای آن اپلیکیشن تولید و اجرا کنند. از آنجایی که طرفدار این سیستم عامل زیاد است شما میتوانید مشکلاتتان را مطرح کنید تا خیلی سریع بقیه راه حلی برای شما ارائه دهند.

متن باز بودن به این معنی است که شما به آسانی میتوانید به کدهای درون یک نرم افزار دسترسی داشته باشید ، شما میتوانید از کدهای درون آن یاد بگیرید و همچنین میتوانید در روند توسعه ی آن پروژه هم مشارکت کنید .

در سالهای اخیر رشد برخی چیزها ثابت کرده است که همه چیز به سمت آزادی نرم افزار و متن باز بودن در حال حرکت است از جمله افزایش سریع محبوبیت زبان های برنامه نویسی که متن باز بودند.

elecomco-com-Pair-programming-702
elecomco-com-android-programming-pic-700

ورود به بازار کار؟

اگر زمان کافی برای برنامه نویسی اندروید صرف کنید و بتوانید برنامه نویس خوبی باشید درآمد خیلی عالی خواهید داشت. شاید اسم برخی از مارکت های اندرویدی به گوش شما خورده باشد مثل گوگل پلی ، کافه بازار و … .

شما میتوانید یک اپلیکیشن با کیفیت و کاربردی تولید کنید و در یکی از مارکت ها منتشر کنید که اگر این کار را بکنید میتوانید کارفرمای خودتان باشید و با لذت به کارتان برسید و کسب درآمد هم بکنید.

اگر به تعداد فروش و دانلود اپلیکیشن های خوب نگاهی بیاندازی متوجه میشوید درآمدش انقدر زیاد است که ارزش وقت گذاشتن و یادگیری را دارد.

وب سایت ما چطور میتواند شما را در این راه یاری کند؟

طبق تحقیقات و نظر بزرگان دنیای برنامه نویسی بهترین روش یادگیری زبان های برنامه نویسی ، روش یادگیری پروژه محور است، به همین خاطر تیم آموزشی ما، همه آموزش های مربوط به برنامه نویسی اندروید را (از مباحث پایه تا پیشرفته) به صورت کاملا پروژه محور تهیه کرده و در اختیار کاربران قرار داده اند. البته سعی شده است آموزش ها در قالب پروژه هایی ارائه شوند که هم کاربردی باشند و هم اینکه در مارکت های اندرویدی بیشترین محبوبیت و دانلود را داشته باشند تا هم روند آموزش برای کاربران جذاب باشد و هم اینکه در صورت تمایل کاربران بتوانند با تغییر دادن و تکمیل کردن پروژه ها، انها را با نام خود در مارکت های اندرویدی منتشر کنند و از این طریق کسب درآمد کنند.

elecomco-com-Pair-programming-702

مزایای شیوه آموزشی ما نسبت به سایر دوره ها

با کیفیت

و پرمحتوا

مقدماتی

تا پیشرفته

نکات مهم

همراه با جزوه جداگانه

همراه با

سورس برنامه ها

پروژه محور

به صورت فایل ویدئویی

دیمو ، کسب مهارت برنامه نویسی اندروید

Background (4)

لیست پروژه ها